Terug naar Nieuws

5 februari Schaatsen in corona tijdperk

Gepubliceerd op:
5 februari Schaatsen in corona tijdperk

Zoals het nu lijkt gaat het toch winter worden. Helaas hebben we wel te maken met corona maatregelen. Als er ijs komt kunnen we de ijsbaan beperkt openen. Dit betekend dat we alleen voor leden open zijn. Zij kunnen op vertoon van hun lidmaatschap kaart naar binnen. De kantine moet gesloten blijven, en ook buiten mag er geen koffie of chocolademelk verkocht worden. Even pauze houden bij de verwarming is er dan ook niet bij. Volgens de KNSB richtlijn mogen we 175 mensen tegelijk op de baan toelaten. Als dit maximum aantal bereikt is, moet er gewacht worden tot er weer ruimte komt. We gaan ervan uit dat de mensen niet langer dan 1 tot 1,5 uur op de baan zijn omdat er flink wat kou beloofd wordt. Wij hopen dan ook op begrip als er even gewacht moet worden. Uiteraard moet ook tijdens het schaatsen 1,5 afstand gehouden worden. Ondanks de hoge verwachting blijft het spannend omdat er ook veel sneeuw verwacht word. Dit kan nog enige invloed hebben op de kwaliteit van het ijs. Wij gaan uiteraard ons best doen om een mooie ijsvloer te creëren. Wij hopen op veel begrip voor deze lastige maatregelen. Hou deze site en onze facebookpagina in de gaten voor het vervolg.

 

                                                                                              Het Bestuur

                                                                                              IJsvereniging “De Toekomst”

 

25 februari 21 Onderhoud ijs en skeelerbaan afgerond.

25 februari 21 Onderhoud ijs en skeelerbaan afgerond.
De asfaltbaan heeft deze winter onderhoud gehad. De naad tussen de 2 asfalt stroken werd dusdanig groot dat hier onkruid in begon te groeien en waardoor de baan lekte. De voeg is open gefreest en opnieuw dicht gekit. We hopen hiermee dat we het water beter op de baan kunnen houden en dat het asfalt …
 

14 Februari Het was weer leuk om te doen.

14 Februari Het was weer leuk om te doen.
Het waren 3 fantastische dagen ondanks alle corona maatregelen. Heel veel van onze leden hebben weer met volle teugen genoten van het schaatsen. Wij willen dan ook al onze leden bedanken voor het vertrouwen in de vereniging.             &n…