Terug naar Nieuws

9 februari De baan 2 keer onder gesproeid.

Gepubliceerd op:
9 februari De baan 2 keer onder gesproeid.

Nadat we gisteren de baan opnieuw hebben volgepompt, zijn we vandaag 2 keer aan het sproeien geweest. Het is nu afwachten totdat de het ijs opnieuw aangroeit tot op het asfalt. Helaas laat de vorst het de laatste dagen het een beetje afweten met 5 a 6 graden vorst in de nacht. Daarom zal het nog wel wat tijd nodig hebben voordat we open kunnen.

25 februari 21 Onderhoud ijs en skeelerbaan afgerond.

25 februari 21 Onderhoud ijs en skeelerbaan afgerond.
De asfaltbaan heeft deze winter onderhoud gehad. De naad tussen de 2 asfalt stroken werd dusdanig groot dat hier onkruid in begon te groeien en waardoor de baan lekte. De voeg is open gefreest en opnieuw dicht gekit. We hopen hiermee dat we het water beter op de baan kunnen houden en dat het asfalt …
 

14 Februari Het was weer leuk om te doen.

14 Februari Het was weer leuk om te doen.
Het waren 3 fantastische dagen ondanks alle corona maatregelen. Heel veel van onze leden hebben weer met volle teugen genoten van het schaatsen. Wij willen dan ook al onze leden bedanken voor het vertrouwen in de vereniging.             &n…