Terug naar Nieuws

8 Februari Sneeuwruimen.

Gepubliceerd op:
8 Februari Sneeuwruimen.

Door het vele sneeuw was het niet meer mogelijk om een redelijke ijsvloer te creeren. Met hulp van Johan Bick en Bert Speelman is het gelukt om de baan te ontdoen van sneeuw. Inmiddels draait de pomp en we hopen dat de baan morgen op niveau is. Bij deze willen we Johan en Bert nogmaals bedanken voor hun hulp. Er staan meer foto's onder tap foto's/filmpjes

25 februari 21 Onderhoud ijs en skeelerbaan afgerond.

25 februari 21 Onderhoud ijs en skeelerbaan afgerond.
De asfaltbaan heeft deze winter onderhoud gehad. De naad tussen de 2 asfalt stroken werd dusdanig groot dat hier onkruid in begon te groeien en waardoor de baan lekte. De voeg is open gefreest en opnieuw dicht gekit. We hopen hiermee dat we het water beter op de baan kunnen houden en dat het asfalt …
 

14 Februari Het was weer leuk om te doen.

14 Februari Het was weer leuk om te doen.
Het waren 3 fantastische dagen ondanks alle corona maatregelen. Heel veel van onze leden hebben weer met volle teugen genoten van het schaatsen. Wij willen dan ook al onze leden bedanken voor het vertrouwen in de vereniging.             &n…