Terug naar Nieuws

14 Februari Vandaag kan het nog.

Gepubliceerd op:
14 Februari Vandaag kan het nog.

We gaan ook vandaan om 10 uur open voor onze leden. De weersvoorspelling zegt dat in de loop van de middag de temperatuur richting 0 gaat. Er is nog 1 kans en misschien moet er dan weer heel lang gewacht worden om te schaatsen, De baan is vanavond nog een keer gesproeid en ligt er morgen ochtend weer goed bij.

 

25 februari 21 Onderhoud ijs en skeelerbaan afgerond.

25 februari 21 Onderhoud ijs en skeelerbaan afgerond.
De asfaltbaan heeft deze winter onderhoud gehad. De naad tussen de 2 asfalt stroken werd dusdanig groot dat hier onkruid in begon te groeien en waardoor de baan lekte. De voeg is open gefreest en opnieuw dicht gekit. We hopen hiermee dat we het water beter op de baan kunnen houden en dat het asfalt …
 

14 Februari Het was weer leuk om te doen.

14 Februari Het was weer leuk om te doen.
Het waren 3 fantastische dagen ondanks alle corona maatregelen. Heel veel van onze leden hebben weer met volle teugen genoten van het schaatsen. Wij willen dan ook al onze leden bedanken voor het vertrouwen in de vereniging.             &n…