Terug naar Nieuws

13 Februari Wij zijn open van 10 tot 17 uur voor leden.

Gepubliceerd op:
13 Februari Wij zijn open van 10 tot 17 uur voor leden.

Let Op: Het ijs is van slechte kwaliteit en de zon is zo sterk dat het gaat smelten. We zijn open zolang de veiligheid het toelaat. 

25 februari 21 Onderhoud ijs en skeelerbaan afgerond.

25 februari 21 Onderhoud ijs en skeelerbaan afgerond.
De asfaltbaan heeft deze winter onderhoud gehad. De naad tussen de 2 asfalt stroken werd dusdanig groot dat hier onkruid in begon te groeien en waardoor de baan lekte. De voeg is open gefreest en opnieuw dicht gekit. We hopen hiermee dat we het water beter op de baan kunnen houden en dat het asfalt …
 

14 Februari Het was weer leuk om te doen.

14 Februari Het was weer leuk om te doen.
Het waren 3 fantastische dagen ondanks alle corona maatregelen. Heel veel van onze leden hebben weer met volle teugen genoten van het schaatsen. Wij willen dan ook al onze leden bedanken voor het vertrouwen in de vereniging.             &n…