Terug naar Nieuws

12 Februari Wij sluiten om 18:00 uur

Gepubliceerd op:
12 Februari  Wij sluiten om 18:00 uur

I.v.m. slechte ijskwaliteit wordt de baan gesloten. We proberen om de baan morgenochtend weer in conditie te hebben. We gaan dan om 10 uur open.

 

25 februari 21 Onderhoud ijs en skeelerbaan afgerond.

25 februari 21 Onderhoud ijs en skeelerbaan afgerond.
De asfaltbaan heeft deze winter onderhoud gehad. De naad tussen de 2 asfalt stroken werd dusdanig groot dat hier onkruid in begon te groeien en waardoor de baan lekte. De voeg is open gefreest en opnieuw dicht gekit. We hopen hiermee dat we het water beter op de baan kunnen houden en dat het asfalt …
 

14 Februari Het was weer leuk om te doen.

14 Februari Het was weer leuk om te doen.
Het waren 3 fantastische dagen ondanks alle corona maatregelen. Heel veel van onze leden hebben weer met volle teugen genoten van het schaatsen. Wij willen dan ook al onze leden bedanken voor het vertrouwen in de vereniging.             &n…