Terug naar Nieuws

11Februari Helaas lukt het vadaag nog steeds niet.

Gepubliceerd op:
11Februari Helaas lukt het vadaag nog steeds niet.

Onze ijsmeesters hebben samen met Derk Bosscher van RTV Noord het ijs geïnspecteerd. Helaas is het nog steeds niet tot op het asfalt aangegroeid en kunnen we nog niet open. Wij hopen op strenge vorst de komende nacht van 12 of 13 graden en kijken morgen opnieuw.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25 februari 21 Onderhoud ijs en skeelerbaan afgerond.

25 februari 21 Onderhoud ijs en skeelerbaan afgerond.
De asfaltbaan heeft deze winter onderhoud gehad. De naad tussen de 2 asfalt stroken werd dusdanig groot dat hier onkruid in begon te groeien en waardoor de baan lekte. De voeg is open gefreest en opnieuw dicht gekit. We hopen hiermee dat we het water beter op de baan kunnen houden en dat het asfalt …
 

14 Februari Het was weer leuk om te doen.

14 Februari Het was weer leuk om te doen.
Het waren 3 fantastische dagen ondanks alle corona maatregelen. Heel veel van onze leden hebben weer met volle teugen genoten van het schaatsen. Wij willen dan ook al onze leden bedanken voor het vertrouwen in de vereniging.             &n…