Terug naar Nieuws

11 Februari Strenge vorst nodig.

Gepubliceerd op:
11 Februari Strenge vorst nodig.

We hopen dat het inderdaad streng gaat vriezen om iedereen veilig te laten schaatsen. Dit is nodig om dit weekend te schaatsen. Het blijft dus nog spannend hoe het afloopt omdat ook overdag de temperatuur door de zon behoorlijk opwarmt.

 

25 februari 21 Onderhoud ijs en skeelerbaan afgerond.

25 februari 21 Onderhoud ijs en skeelerbaan afgerond.
De asfaltbaan heeft deze winter onderhoud gehad. De naad tussen de 2 asfalt stroken werd dusdanig groot dat hier onkruid in begon te groeien en waardoor de baan lekte. De voeg is open gefreest en opnieuw dicht gekit. We hopen hiermee dat we het water beter op de baan kunnen houden en dat het asfalt …
 

14 Februari Het was weer leuk om te doen.

14 Februari Het was weer leuk om te doen.
Het waren 3 fantastische dagen ondanks alle corona maatregelen. Heel veel van onze leden hebben weer met volle teugen genoten van het schaatsen. Wij willen dan ook al onze leden bedanken voor het vertrouwen in de vereniging.             &n…