Terug naar Nieuws

10 Februari Nog geen vorst genoeg.

Gepubliceerd op:
10 Februari Nog geen vorst genoeg.

Helaas vriest het nog steeds niet genoeg voor voldoende ijsgroei. Het blijft dus nog afwachten. Dit betekend ook dat het in kanalen en plassen, het ijs ook niet dikker wordt. Wees dus heel voorzichtig als u plannen heeft te om daar daar te gaan schaatsen.

25 februari 21 Onderhoud ijs en skeelerbaan afgerond.

25 februari 21 Onderhoud ijs en skeelerbaan afgerond.
De asfaltbaan heeft deze winter onderhoud gehad. De naad tussen de 2 asfalt stroken werd dusdanig groot dat hier onkruid in begon te groeien en waardoor de baan lekte. De voeg is open gefreest en opnieuw dicht gekit. We hopen hiermee dat we het water beter op de baan kunnen houden en dat het asfalt …
 

14 Februari Het was weer leuk om te doen.

14 Februari Het was weer leuk om te doen.
Het waren 3 fantastische dagen ondanks alle corona maatregelen. Heel veel van onze leden hebben weer met volle teugen genoten van het schaatsen. Wij willen dan ook al onze leden bedanken voor het vertrouwen in de vereniging.             &n…